בני בן השנה סבל מדלקת אוזניים ודלקת מסטואידיטיס חריפה. לאחר כמה אשפוזים טראומטיים מאוד בבית החולים – שכללו בדיקות כואבות, חירור של עור התוף, טיפול אנטיביוטי דרך הפה ודרך הווריד, ויחס קר מרופאים שלא בדקו לעומק את מקור הבעיה – ורגע לפני אשפוז נוסף וכנראה ניתוח, פנינו להאולן.

היא קיבלה אותנו בקליניקה הנעימה שלה, בדקה לעומק את ההיסטוריה הרפואית של בני, ושאלה אותנו שאלות רבות לגבי התזונה ואורח החיים שלו.

האולן טיפלה בו בקליניקה בצורה עדינה, נעימה וקשובה. בני, שחווה טראומה מהטיפולים בבתי החולים, התמסר לטיפול שלה ולא בכה בכלל.

האולן נתנה לנו הוראות להמשך הטיפול בבית ולתזונה שלו, והסבירה איך לחזק את המערכת החיסונית שלו בעתיד. גם לאחר הטיפול בקליניקה, היא התקשרה להתעדכן במצבו.

בני הבריא לחלוטין תוך מספר ימים! הודות לטיפול של האולן, היום לאחר 8 חודשים הוא בריא וחיוני, ודלקת האוזניים לא חזרה.

תודה,

לירון סגל להב

פניתי להאולן עם כאבים ותחושות נמלול ביד ימין שנמשכו זמן רב מאוד ולא טופלו.

האולן אבחנה במקצועיות רבה את מקור הבעיה, והעניקה לי סדרת טיפולי דיקור. כבר מהדיקור הראשון הרגשתי שיפור, ומטיפול לטיפול הכאב חלף והתחושה חזרה ליד.

האולן נתנה לי המלצות לגבי אורח חיי והתקשרה להתעדכן במצבי בכל שלב.

היום אין זכר לכאבים, הודות לטיפול של האולן.

תודה,

רותם להב

שמי שרה, ואני מטופלת של האולן וו מזה שנתיים. הגעתי אליה לאחר שנתגלה בגופי גידול סרטני מקומי (סרטן השד), ומאז אני מגיעה לטיפול באופן קבוע.

האולן היא מטפלת בחסד – נעימה, עניינית ומקצוענית. הטיפול שלה שונה מאד מהטיפול אליו אנחנו מורגלים. היא מתבוננת על המטופל בצורה הוליסטית, ומטפלת בכל האספקטים: גופניים, נפשיים ורגשיים. יכולות האבחון שלה מדהימות, והטיפול עמוק, רגוע ויסודי.

לאחר שנתיים של טיפול, שבהן סבלתי מתופעות שונות, החל מכאבי גב שהחמירו והפכו לגרירת רגל, דרך כאבי בטן ותחושות לא נעימות, היום אני מרגישה מצוין ונטולת כאבים. להפתעתי, האולן טיפלה בי בדיקור גם במישור הרגשי: היום אני פחות כועסת, עצבנית וטרודה, ויותר רגועה ושלווה.

אני ממליצה על האולן כמטפלת לכל מי שבריאותו הגופנית והנפשית חשובה לו.

שרה

האולן היקרה!

הגעתי אלייך בפברואר 2016 עם בעיה של היפר בבלוטת התריס ולאחר שנים של טיפולי פוריות. לפניך, טופלתי על ידי שלושה מדקרים, אך אף אחד מהם לא היה דומה לך.

כבר במפגש הראשון הבנתי שהגעתי למטפלת שונה שלא מטפלת בסימפטומים בלבד אלא דואגת לאזן את כלל המערכות בגוף באמצעות דיקור, תזונה נכונה ושינוי אורח החיים.

הניסיון והידע הרב שלך ברפואה הסינית, כמו גם התנהלותך הנעימה והרוגע שאת משרה, כבשו אותי מיד והפכו אותך למטפלת שהיא גם חברה ואוזן קשבת.

אני מאמינה ששיטת טיפול זו היא אחד הגורמים העיקריים שגרמו לאיזון בלוטת התריס שלי ואפשרו לי להיכנס להיריון.

תודה רבה על הכל!

דיקלה

הגעתי להאולן אחרי קיץ רצוף של שפעות וחולשות, וכבר הייתי מוכנה להשלים עם המצב

שכנראה אני סובלת מאלרגיה. לאחר ביקור אצל האולן, שטיפלה גם בהתקררויות

האקוטיות וגם במערכת כולה, השיפור היה מידי, ולאחר מספר בודדים של טיפולים נעלמה בעית

״האלרגיה״ כלא היתה והגוף שב למצב תפקודי רגיל. על הדרך לימדה אותי האולן דרך חיים,

בתוכה כללה המלצות לאורח חיים רגוע יותר, מצבים שמהם כדאי להימנע ואילו מצבים הם רצויים, תפריט בהתאמה אישית ואפילו

מתכוני יומיום שקל ליישם .

כל זאת, בצורה נעימה, מתונה, מקצועית והומוריסטית גם יחד. הפגישות השבועיות איתה עוררו ועד היום מעוררות ציפייה.

מה שלימדה אותי האולן הוא נכס יקר ערך וילווה אותי בהמשך החיים!

אני יכולה להגיד בביטחון מלא שהאולן היא רופאה מופלאה ומטפלת בחסד.

תמרה פילץ הנטר

לאחר חודשים ארוכים של חוסר תפקוד, שנבע בין היתר מכאבי בטן קשים שליוו אותי עוד מהילדות, בעיות בשינה, לחץ, חוסר איזון הורמונלי בעקבות שחלות פוליציסטיות ואנרגיה כללית פחותה, הגעתי להאולן אחרי אין ספור נסיונות טיפול אצל רופאים שונים שלא סיפקו מענה לבעיה. ללא ידע רב על הטיפול ברפואה סינית, הרגשתי שמן הראוי שאנסה. האולן אבחנה את שורש הבעיה ולא נתנה לבעיות שעל ״פני השטח״ לקבוע את אופן הטיפול. בנוסף לטיפול נבנתה לי תזונה שמותאמת לצרכי ויכולות הגוף שלי. השינוי לא איחר לבוא ואחרי מספר שבועות המצב הגופני החל להשתפר, כך בהדרגה, האולן טיפלה בי במסירות, ענתה על שאלותי, הקשיבה והרגיעה כשהיה צריך. היום, לאחר חצי שנה של טיפול, אין זכר כמעט ולאף בעיה שעליה התלוננתי. הגוף והנפש מרגישים כחדשים, נקיים וחזקים מאי פעם. כאבי הבטן, הפרעות העיכול ובעיות השינה חלפו, לפי בדיקות דם מראה כי המערכת ההורמונלית חזרה לאיזון, מצב הרוח ורמת האנרגיה השתפרו פלאים גם הם.

טיפול אצל האולן הינו פתיחת דלת לחיים בריאים ומאוזנים, ואני ממליצה לכל מי שסובל מבעיה בריאותית או חוסר שקט כלשהו להגיע אליה.

אניס פילץ