הרפואה הסינית המסורתית (TCM) משתמשת במגוון טכניקות טיפוליות, ולעתים קרובות משלבת ביניהן כדי להשיג את התוצאות הכי טובות. להלן כמה מן הטכניקות שבהן משתמשת גב' וו:

דיקור (אקופונקטורה)

טכניקת ה-TCM המפורסמת ביותר. בדיקור מכניסים מחטים דקיקות לנקודות ספציפיות שעל קווי הצ'י (qi, "אנרגיה") של הגוף. המחטים חד-פעמיות, סטריליות ונטולות-כאב, ורוב האנשים חווים רגיעה בזמן הדיקור. זהו טיפול אפקטיבי שממריץ ומאזן את זרימת הצ'י ברחבי הגוף, ובכך מקדם את הריפוי הטבעי שלו.

מוקסה

המוקסה, שלעתים קרובות מלווה את הדיקור, משתמשת בחום במקום/בנוסף למחטים. היא כוללת את השריפה של מקלות או גושים של לענה מיובשת מעל לנקודות דיקור ספציפיות. הטיפול מהנה למדי, וללענה השרופה יש ריח מריר אך נעים.

תזונה ודיאטה

התזונה היא מאבני היסוד של בריאות טובה – ושל הרפואה הסינית המסורתית. ב-TCM, המזון נבחר על סמך מאפייני הצ'י שלו (מחמם, מקרר, וכיו"ב), האיברים שעליהם הוא משפיע, ההשפעות התזונתיות של הטעם שלו, ועוד. בניגוד לתפריטים מוכנים, ה-TCM מתאים בקפידה דיאטות שונות לאנשים שונים לפי מצבם הגופני, צרכי הבריאות שלהם ומגבלות אינדיבידואליות.

כוסות רוח

כוסות רוח הן כוסות זכוכית מחוממות המשמשות לשאיבת רעלנים מהגוף והקלה על מתח באמצעות וואקום. הן מותירות סימנים אדמומיים על העור שנעלמים תוך מספר ימים. לטיפול יש תחושה הדומה לעיסוי, בייחוד כאשר הוא מבוצע על הגב, והוא בטוח לחלוטין.

טווינה (לילדים)

טווינה (tuina, גם: טווינא) הנה שיטת טיפול מגע הדומה במידת מה לעיסוי. היא משמשת לעתים קרובות בשילוב עם טכניקות אחרות, בכדי להמריץ את זרימת הדם ותנועת הצ'י. הטיפול כולל הזזה, לישה, לחיצה, שפשוף ועוד. כטיפול TCM "חיצוני", הטווינה מתאימה במיוחד למטופלים עדינים יותר, ולכן גב' וו משתמשת בה לטיפול בילדים.